slovakia flagczech flag
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia 9.00-12.00 13.00-16.00)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 140,00 € a máte dopravu ZADARMO
 

Počítače / Káble(metráž)

Cena:
Výrobca
Výrobca
Zobrazujem 1-2 z 2
    Patch kabel optický, E2000/APC-SC/PC, SM 9/125, duplex, délka 6m, G.652d
    37,39 €
    31,16 € bez DPH
    37,39 €
    31,16 € bez DPH
    Nie je skladom - na objednávku
      Ubiquiti UniFi ODN Cable, 2m
      8,71 €
      7,26 € bez DPH
      8,71 €
      7,26 € bez DPH
      Skladom - ihneď na odoslanie
      Produktov na stránku 72144216
      Copyright © Chytré elektro s.r.o.
       
      Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.