slovakia flagczech flag
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia 9.00-12.00 13.00-16.00)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 200,00 € a máte dopravu ZADARMO
 
  1. Úvod
  2. OBCHODNÉ PODMIENKY
  3. Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Odstúpenie od kúpnej zmluvy do 14-ti dní

Pokiaľ ste výrobok zakúpili v našom internetovom obchode ako spotrebiteľ (nemáte na faktúre uvedené IČO), tak máte podla ust. § 7 a nasl. zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku právo bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. Toto právo je možné uplatniť len v prípade, keď tovar NEBOL prevzatý na predajni, ale doručený (prostredníctvom špedičnej služby, slovenskej pošty, apod ..).

Táto možnosť neslúži k vyskúšaniu tovaru a preto je nutné tovar vrátiť nepoužitý, v niektorých prípadoch aj nerozbalený (ak má tovar špeciálny obal).

Všetky výrobky (najmä chytré telefóny, tablety ...) zasielajte na reklamáciu zásadne odheslované (tj. bez hesiel, Gest, PINov atp.) A tiež s odpárovanými účtami, najmä Xiaomi Mi účet a Google účet. Výrazne tým zrýchlite celý proces.

Postup pri uplatnení nároku na vrátenie tovaru do 14-ti dní.

Tovar starostlivo zabaľte a ako bežnú zásielku zašlite na adresu uvedenú v kontaktoch. NEPOSIELAJTE tovar na dobierku! Takáto zásielka nebude prevzatá! Odporúčame tovar poistiť. K tovaru priložte doklad o kúpe, sprievodný list s informáciou, že sa jedná o vrátenie tovaru do 7-mi dní a nezabudnite pripísať aj číslo vášho účtu. Po doručení zásielky do 5-tich dní prebiehne schválenie nároku na vrátenie tovaru a o jeho výsledku budete telefonicky, alebo emailom informovaní.


Nárok na vrátenie tovaru zaniká:

-Ak nie je dodržaná lehota 14 dní.
-Ak tovar nie je v originálnom obale.
-Ak tovar nie je kompletný
-Ak je tovar alebo ktorákoľvek časť jeho obalu či príslušenstva akýmkoľvek spôsobom poškodená, alebo nesie známky používania.


Pokiaľ budú dodržané všetky podmienky nutné pre vrátenie tovaru, bude vám poštou zaslaný dobropis. Po jeho podpísaní a doručení späť k nám vám budú zaslané peniaze za tovar, (nie za jeho zaslanie), na váš bankový účet najneskôr do 15 dní.

Pokial podmienky pre vrátenie tovaru nebudú dodržané, bude vám tovar zaslaný na vaše náklady späť.

Odstúpenie od zmluvy kupujúcim, ktorý nie je spotrebiteľ (je podnikateľ)

V prípade, že kupujúci je podnikateľ, môže byť po vzájomnej dohode kupujúcemu ponúknuté náhradné odstúpenie od kúpnej zmluvy s ohľadom na stav vráteného tovaru, ušlej záruky a aktuálnej cene vráteného tovaru. Stav tovaru je po jeho prijatí zhodnotený predávajúcim. V prípade nedomluvení podmienok akceptovaných oboma stranami bude tovar vrátený na náklady predávajúceho späť. Predávajúci je oprávnený účtovať kupujúcemu prípadné ďalšie vzniknuté náklady.

Copyright © Chytré elektro s.r.o.