slovakia flagczech flag
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia 8.00-12.00 13.00-16.00)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 140,00 € a máte dopravu ZADARMO
 
  1. Úvod
  2. OBCHODNÉ PODMIENKY
  3. Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Odstúpenieod kúpnejzmluvy do14-tidní

Pokiaľ ste výrobok zakúpili v našom internetovom obchode ako spotrebiteľ (nemáte na faktúre uvedené IČO), tak máte podla ust. § 7 a nasl. zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku právo bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru.Totoprávo je možnéuplatniťlen v prípade,keď tovarNEBOLprevzatýna predajni,aledoručený(prostredníctvomšpedičnejslužby, slovenskejpošty, apod..).

Táto možnosťneslúžik vyskúšaniutovaru apreto je nutnétovar vrátiťnepoužitý,v niektorýchprípadoch ajnerozbalený(ak mátovaršpeciálnyobal).

Všetky výrobky (najmä chytré telefóny, tablety ...) zasielajte na reklamáciu zásadne odheslované (tj. bez hesiel, Gest, PINov atp.) A tiež s odpárovanými účtami, najmä Xiaomi Mi účet a Google účet. Výrazne tým zrýchlite celý proces.

Postup pri uplatnenínároku navrátenie tovarudo14-tidní.

Tovarstarostlivozabaľteaako bežnúzásielkuzašlite naadresu uvedenú vkontaktoch.NEPOSIELAJTEtovar na dobierku!Takátozásielkanebudeprevzatá!Odporúčametovar poistiť.K tovarupriložtedoklad o kúpe,sprievodný lists informáciou,že sa jednáo vrátenietovaru do7-midnía nezabudnitepripísaťaj číslovášhoúčtu.Podoručenízásielky do5-tich dní prebiehne schválenienárokuna vrátenietovaru a ojeho výsledkubudetetelefonicky,alebo emailominformovaní.


Nárokna vrátenie tovaruzaniká:

-Ak nie jedodržaná lehota 14 dní.
-Ak tovar nie je v originálnomobale.
-Ak tovar nie je kompletný
-Ak je tovaralebo ktorákoľvekčasť jehoobalučipríslušenstvaakýmkoľvek spôsobompoškodená,alebonesieznámky používania.


Pokiaľ budúdodržanévšetky podmienkynutnépre vrátenie tovaru,bude vámpoštouzaslanýdobropis.Po jehopodpísaní adoručeníspäť knámvámbudú zaslanépeniaze za tovar,(nie zajehozaslanie),na vášbankovýúčet najneskôrdo 15dní.

Pokial podmienkypre vrátenie tovarunebudúdodržané,bude vámtovar zaslanýna vašenákladyspäť.

Odstúpenieod zmluvykupujúcim, ktorýnie je spotrebiteľ(je podnikateľ)

Vprípade,žekupujúcijepodnikateľ,môžebyťpo vzájomnej dohodekupujúcemuponúknuténáhradnéodstúpenieodkúpnejzmluvy sohľadom na stavvráteného tovaru,ušlej zárukyaaktuálnej cenevráteného tovaru.Stav tovarujepojehoprijatízhodnotený predávajúcim.Vprípadenedomluvenípodmienokakceptovanýchobomastranamibude tovarvrátený na nákladypredávajúceho späť.Predávajúci jeoprávnený účtovaťkupujúcemu prípadnéďalšie vzniknuté náklady.

Copyright © Chytré elektro s.r.o.
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.