Amazfit GTS 2 mini_US_Europe_Meteor Black

Kód: 5157
Značka: Amazfit
90 € / ks
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Amazfit GTS 2 mini
Mini veľkosť, maximálny výkon
Ultratenký a ľahký dizajn, always-ON AMOLED displej
Meranie saturácie kyslíka I 70+ športových režimov

Váha iba 19,5g
Hrúbka iba 8,95mm
Superľahké a tenké.
Užite si ľahkosť času.
Amazfit GTS 2 mini majú dizajn bez okrajov so starostlivo zaobleným 2,5D sklom. Vďaka ľahkej váhe 19,5 g, hrúbke 8,95 mm (bez základne snímača) a silikónovému remienku priateľskému k pokožke vám GTS 2 mini umožnia vychutnať si ľahkosť času.

Žiarivý displej AMOLED.
Vylepšené farby a jasnosť.
Amazfit GTS 2 mini sú vybavené 1,55-palcovou obrazovkou AMOLED, čo znamená, že váš displej bude vzrušujúci, živý a praktický vždy, keď skontrolujete čas.
100% Vysoká sýtosť farieb NTSC
Jas - 450 nit

Personalizované ciferníky.
Rôznorodé vo veľkom štýle,
Ako trendové inteligentné hodinky je možné GTS 2 mini prispôsobiť tak, aby odrážali jedinečný charakter každého používateľa. Vďaka viac ako 50 ciferníkom, z ktorých väčšina má zodpovedajúci displej Always-on, sa môžete ubezpečiť, že ste vždy v štýle a vidíte rozhranie, ktoré sa vám páči.
Alebo, aby bol ciferník skutočne váš, nahrajte svoje vlastné fotografie na pozadie a pomocou modulárneho vytáčania na mieru sa zamerajte na to, na čom vám záleží.

Všestranný manažment zdravia.
Na každom detaile záleží.
Amazfit GTS 2 mini môžu poskytovať monitorovanie srdcového rytmu, meranie saturácie krvi kyslíkom, monitorovanie spánku, sledovanie úrovne stresu a sledovanie ženského cyklu, ako aj ďalšie funkcie na dosiahnutie úplného riadenia zdravia z vášho zápästia.
Systém hodnotenia zdravia PAI ™ tiež spracováva komplexné údaje o zdraví pomocou pokročilého algoritmu, ktorý prezentuje vašu fyzickú kondíciu v jednoduchom skóre s jednou hodnotou.

Meranie saturácie kyslíka.
Váš osobný strážca zdravia.
Nasýtenie krvou kyslíkom (SpO2) je jedným z najdôležitejších ukazovateľov ľudského zdravia, a preto sme sa u plne inovovaného Amazfit GTS 2 mini uistili, že obsahuje funkciu merania SpO2.
Po dlhodobej intenzívnej fyzickej alebo duševnej činnosti držte ruku stále v pokoji a otestujte si hladinu SpO2 v okamihu, keď sa začnete cítiť zle, aby ste lepšie pochopili svoju fyzickú kondíciu.

Monitorovanie srdcového rytmu 24 hodín.
Varovania, ktoré vás chránia.
24-hodinová vysoko presná funkcia monitorovania srdcového rytmu GTS 2 mini podporuje špičkové hĺbkové sledovanie zdravia srdca. Hodinky poskytujú aj varovania pred abnormálne zvýšenou srdcovou frekvenciou.

Monitorovanie kvality spánku.
Analyzujte fázy vášho spánku.
Amazfit GTS 2 mini dokážu posúdiť kvalitu vášho spánkového dýchania v ľahkých, hlbokých a spánkových fázach REM počas noci a tiež podporujú identifikáciu denného spánku, aby zaznamenávali úplnejšie informácie o vašom odpočinku

Sledovanie ženského cyklu.
Plánovať vopred.
Po zaznamenaní vašej menštruácie môžu Amazfit GTS 2 mini inteligentne a dôverne predpovedať čas a dĺžku nasledujúcich menštruačných a plodných období. Pochopte svoj cyklus, aby ste sa vyhli prekvapeniam.

Systém hodnotenia zdravia PAI ™.
Jedno skóre, aby ste pochopili svoj fyzický stav.
Skóre PAI ™ sa počíta na základe spracovania údajov o vašom srdcovom rytme a ďalších komplexných zdravotných informácií pomocou algoritmu. Toto skóre s jednou hodnotou poskytuje prispôsobené hodnotenie stavu pre každého používateľa na základe jeho jedinečných údajov o zdraví a ponúka každému prispôsobenú skúsenosť.
Systém hodnotenia zdravia PAI ™ podporuje veľkú väčšinu typov cvičení bez ohľadu na čas a miesto.

Monitorujte svoj stres.
Dostaňte upokojujúce tipy, keď budete pod tlakom
Stres je základnou príčinou mnohých zdravotných problémov. S GTS 2 mini môžete skontrolovať, kde leží vaša osobná úroveň stresu - od uvoľneného, normálneho, stredného alebo vysokého - kedykoľvek, keď sa cítite počas celého dňa pod tlakom alebo stresom získajte tipy ako ho znížiť.

70+ vstavaných športových režimov.
Sledovanie a analýza v reálnom čase.
Amazfit GTS 2 mini poskytujú viac ako 70 zabudovaných športových režimov, ktoré umožňujú pokryť potreby športových nadšencov či už v interiéri alebo exteriéri.
Pre úplnejšiu skúsenosť môžu hodinky ovládať hudbu vo vašom telefóne, poskytovať upozornenia na fázy cvičenia, stav srdcového rytmu a po ukončení tréningu generovať správu o športových údajoch v aplikácii.
Správa o športových údajoch
Po športovaní si pozrite prehľad športových údajov.
Šport v reálnom čase
Sledujte svoj srdcový rytmus a fyzický stav v reálnom čase.
Ovládanie hudby
Pri cvičení môžete ovládať hudbu z telefónu.
Športové upozornenie
Pri športe dostávajte upozornenia na svoje fázy, podmienky a zóny srdcového rytmu.

14-denná životnosť batérie
Viac duševného pokoja.
Plne optimalizovaný systém správy batérie poskytuje Amazfit GTS 2 mini výdrž batérie až 14 dní. Zbavte sa obáv vyvolaných neustálym nabíjaním a udržujte energiu prúdiacu. 220 mAh batéria je pripravená napájať vás až počas dvoch týždňov neustálej činnosti.

Na zaznamenanie dôležitých okamihov prostredníctvom vášho smartfónu, použite bluetooth spúšť v hodinkách.

Dodatočné parametre

Kategória: Chytré hodinky
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: