AQARA - Zigbee - Hub E1

Kód: EWD-AQA-ZHUBE1
Značka: Aqara
28 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.6.2023
Možnosti doručenia

Aqara Hub E1 je najmenšie, ale výkonné inteligentné domáce centrum, resp. Hub, ktoré podporuje klasické aj najnovšie zariadenia Aqara. Zaberá menej miesta a je možné ho umiestniť takmer všade.

Detailné informácie

Podrobný popis

 • Zigbee 3.0 Hub až pre 128 zariadení
 • Všestranná kompatibilita
 • Používa rozhranie USB-A
 • 210° nastaviteľná koncovka zariadenia
 • Funkcia opakovača Wi-Fi

Najmenší, ale výkonný inteligentný domáci Hub Aqara, ktorý podporuje klasické aj najnovšie zariadenia Aqara. Zaberá menej miesta a je možné ho umiestniť takmer všade. Podporuje klasické aj najnovšie zariadenia Aqara Zigbee a môže byť súčasne použitý ako opakovač Wi-Fi.

Zigbee 3.0 Hub až pre 128 zariadení

Využite výhody najrýchlejšej, najstabilnejšej a energeticky najefektívnejšej technológie inteligentnej domácnosti. Lepšia stabilita a kompatibilita (štandardizovanejší protokol), dlhšia podpora a ďalšie funkcie.

Na pripojenie 128 zariadení sú potrebné router-y/repeater-y Zigbee, ako napríklad Smart Wall Switch, Smart Plug atď.

Všestranná kompatibilita

Aqara Hub E1 robí vaše zariadenia Aqara kompatibilnými so širokou škálou obľúbených ekosystémov a hlasových asistentov. Napr. podporované sú Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT a ďalšie.

* Hub E1 nie je koncovým zariadením a nemôže byť ovládaný ekosystémami tretích strán. Naproti tomu vystavuje podporované zariadenia Aqara takýmto ekosystémom a tým pádom ich je možné ovládať hlasom.

Napájané cez USB-A

Do dizajnu Hub-u je integrovaný bežný port USB-A, takže ho možno napájať takmer z akéhokoľvek zariadenia s rozhraním USB, ako je napríklad power-banka, USB zásuvka, počítač alebo dokonca router.

210° Nastaviteľná koncovka USB

Uhol koncovky USB pri Hub-e E1 je možné meniť v rozmedzí 210 stupňov, čo robí jeho umiestnenie mimoriadne flexibilným.

Funkcia Wi-Fi opakovača

Hub E1 nielenže rozširuje vašu sieť Zigbee, ale slúži aj ako zosilňovač Wi-Fi 2.4 GHz (sú podporované iba 2 zariadenia) a zaisťuje stabilnejšie pokrytie ostatných Hub-ov Aqara a ďalších zariadení Wi-Fi.

Flexibilita a Portabilita

Vďaka rozmerom 108 x 30 x 8 mm a hmotnosti iba 58 gramov je Hub E1 kompaktný a ľahko prenosný a je možné ho nainštalovať takmer kdekoľvek.

Kontrola a ovládanie hocikedy a hocikde

Pripojte svoje zariadenia Aqara k svojmu domu a ovládajte ich všetky pomocou aplikácie Aqara Home. Skontrolujte stav svojich zariadení a dostávajte upozornenia, aj keď ste preč.

Špecifikácia:

 • Produktový Model: HE1-G01
 • Napájanie: 5V 0.5A
 • Operačná Teplota: -10°C ~ 40°C (14°F~104°F)
 • Rozmery produktu: 108×30×8 mm (4.25×1.18×0.31 in.)
 • Bezdrôtové protokoly: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz, Zigbee 3.0
 • Operačná Vlhkosť: 0~95% RH, bez kondenzácie

Dodatočné parametre

Kategória: Centrálné jednotky Xiaomi
Záruka: 24 mesiacov (IČO 24)