AQARA - Zigbee - Smart Plug EU

Kód: EWD-AQA-ZSMPLUG-EU
Značka: Aqara
27 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
9.2.2023
Možnosti doručenia

Aqara Zigbee zásuvka je Zigbee zariadenie, ktoré môže zapínať alebo vypínať domáce spotrebiče. V spolupráci s riadiacou jednotkou Aqara Vám umožní funkcie ako vzdialené ovládanie cez aplikáciu a časové ovládanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aqara Zigbee zásuvka je Zigbee zariadenie, ktoré môže zapínať alebo vypínať domáce spotrebiče. V spolupráci s riadiacou jednotkou Aqara Vám umožní funkcie ako vzdialené ovládanie cez aplikáciu a časové ovládanie.

Vďaka inteligentnej zásuvke Aqara môžete nastaviť plány pre svoje svetlá a prístroje. Pomocou aplikácie Apple Home alebo Aqara Home svetlá a prístroje môžete ovládať kedykoľvek a kdekoľvek. Po otvorení balenia odhalíte, že samotné zariadenie je umiestnené celkom bezpečne v strede škatulky s malou „uvítacou“ kartou od spoločnosti Aqara.

Pod vnútorným obalom sa nachádza príručka, ktorá sa dodáva s pokynmi v angličtine, čínštine, francúzštine, španielčine a japončine. Táto príručka je pre Vás vhodná, ak ste úplne nový v spôsobe práce Aqara produktov. Naučíte sa ako fungujú s aplikáciou Xaomi Mi Home. Táto zásuvka može pracovať s HomeKit prostredníctvom Aqara riadiacej jednotky.

Čo dokáže?  Zapnite si kávovar hned po prebudení, bez toho aby ste vstávali z postele. Odišli ste z domu a zabudli ste vypnúť spotrebič? Žiadny problém, jednoducho ho možete pomocou zásuvky vypnúť. Taktiež viete napríklad zapnúť zvlhčovač pred príchodom domov, alebo vypnúť svetlá pred spaním.


Užívajte si intelignetný domov aj ked je WiFi odpojené

Prostredníctvom pripojenia Zigbee centra Aqara, Aqara zásuvka stále môžete ovládať zariadenia pomocou bezdrôtového prepínača aj keď je slabý signál WiFi. Zásuvka je kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa. Vysoko kompatibilný, inteligentný konektor sa môže pripojiť nespočet inteligentných zariadení na svete, ktoré vytvoria ideálny životný štýl inteligentných domov.

Keď inteligentná zástrčka zistí výkyvy, automaticky okamžite vypne napájanie zariadení. Vďaka použitiu materiálu odolného voči spaleniu V0 je inteligentná zástrčka bezpečná a spoľahlivá. Je tiež vybavená ochranným plášťom, ktorý zabraňuje elektrickému prúdu. Aqara Smart Plug podporuje všetky spotrebiče s maximálnou spotrebou 1875 W.

Technické parametre:

  • Model: SP - EUC01
  • Rozmery: 62 x 77,5 mm
  • Bezdrôtový protokol: Zigbee 3.0
  • Elektrické hodnotenie: 250V AC, 50/60 Hz, 10A, MAX.2300W
  • Okolitá teplota: 0°C ~ 35°C
  • Prevádzková vlhkosť: 0 - 95% relatívnej vlhkosti, nekondenzujúca
  • Maximálny vysielací výkon: 10,5 dBm
  • Pracovná frekvencia: 2405 MHz ~ 2480 MHz

Dodatočné parametre

Kategória: Zásuvky pre chytrú domácnosť
Záruka: 24 mesiacov (IČO 24)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: