Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.
slovak czech
 
Podporuje mojeID

TOVAR V AKCII

cena 214,87 €
NIE JE SKLADOM
cena 4 207,75 €
NIE JE SKLADOM
cena 280,30 €
NIE JE SKLADOM

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Ako ste sa o nás dozvedeli?

google.sk 25% zoznam.sk 26% vyhľadávače cien 26% iným spôsobom 24%

ČASTÉ OTÁZKY » Knihy ZADARMO
Knihy ZADARMO pre elektronické čítačky kníh

Veľká väčšina vlastníkov čítačiek elektronických kníh v začiatkoch tápe kde zohnať do svojho prístroja knihy. Pre anglicky hovoriaceho čitateľa existuje takmer neobmedzené množstvo kníh (veľká časť je zadarmo), ktoré k dispozícii na internete.

Slovenských kníh je k dispozícii pochopiteľne menej, než tých zahraničných, avšak ponuka je tiež veľmi bohatá a stále sa rýchlo rozširuje. Prístup k slovenským knihám je jednoduchý - v SR existuje niekoľko kvalitných a veľkých vydavateľov a predajcov e-kníh. Jednoducho si požadovanú knihu vyberiete v ich internetovom obchode, knihy zaplatíte a po tej máte možnosť si knihu stiahnuť. Nakoniec ju napr cez USB rozhranie nakopírujete do čítačky. Niektorí predajcovia dokonca vie knihy posielať priamo do vašej čítačky.

Tu prikladáme rázcestník, kde môžete knihy sťahovať.

VÝZNAMNÍ PRODEJCI eKNIH V SR

a ďalšie...

eKNIHY ZADARMO (české i slovenské)


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV