slovakia flagczech flag
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia 9.00-12.00 13.00-16.00)
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 200,00 € a máte dopravu ZADARMO
 

Regulácia eQ-3 MAX!

Cena:
Výrobca
Výrobca
Zobrazujem 1-4 z 4
  Digitálna termostatická hlavica eQ-3 MAX!+
  49,00 €
  40,83 € bez DPH
  49,00 €
  40,83 € bez DPH
  Na dotaz
   Centrálna jednotka eQ-3 MAX!
   59,00 €
   49,17 € bez DPH
   59,00 €
   49,17 € bez DPH
   Skladom - ihneď na odoslanie
   ks
    Okenný a dverný kontakt eQ-3 MAX!
    25,49 €
    21,24 € bez DPH
    25,49 €
    21,24 € bez DPH
    Do 3 dní
    ks
     Eco tlačidlo eQ-3 MAX!
     19,59 €
     16,33 € bez DPH
     19,59 €
     16,33 € bez DPH
     Skladom - ihneď na odoslanie
     ks
     Produktov na stránku 72144216

     Systém MAX!je vlajkovou loďou v oblasti zónovej regulácie teplovodného vykurovania a taktiež absolútnou novinkou od firmy eQ-3.Unikátne technické riešenie je v súčasnosti jediné svojho druhu a to pri zachovaní dostupnej ceny.Celkovo možno touto reguláciou ovládať až 50 bezdrôtových prvkov v až 20tich miestnostiach (radiátorov, termostatov ...)!

     MAX!centrálna jednotka je srdcom systému MAX!a ako riadiaca jednotka je rozhraním medzi bezdrôtovými komponenty MAX!(napr. termostatická hlavica ), Vašim počítačom a portálom MAX!, na ktorý sa môžete pripojiť cez internet alebo cez chytrý mobilný telefón a svoje kúrenie tak ovládať odkiaľkoľvek nadálku.Nadálku môžete kontrolovať aj celkový stav systému a ich jednotlivých komponentov.Kontrolu je možné vykonávať aj lokálne cez dodávaný program pre Vaše PC, alebo aplikácií pre mobilný telefón s OS Android alebo iOS. Ovládať systém je možné aj cez www prehliadač z ľubovoľného zariadenia pripojeného na internete, alebo lokálnu sieť.Celá komunikácia je obojsmerná a šifrovaná.

     Systém MAX!je pripojený pomocou LAN kábla do Vášho sieťového routera.Po pripojení je možné ihneď systém ovládať cez internetový prehliadač a užívateľsky príjemné rozhranie.Nastavenie je možné vykonávať pre každú miestnosť zvlášť (zónová regulácia kúrenia).Akonáhle ste s nastavením hotoví, všetky informácie sú uložené a počítač / internetový prehliadač môžete vypnúť.

     Novo je systém eQ-3 MAX!rozšírený o dva nové komponenty - bezdrôtovú termostatickú hlavicu eQ-3 MAX!+ a bezdrôtový nástenný termostat eQ-3 MAX!+ .Oba komponenty sa vyznačujú tým, že môžu pracovať úplne samostatne, bez nutnosti zakúpenia centrálnej jednotky.Bezdrôtová hlavica aj termostat umožňuje totiž naprogramovanie regulácie kúrenia priamo na danom zariadení. Ďalšou novinkou jetiežbezdrôtováspínacia zásuvkaeQ-3 MAX!, ktorú je možné ovládaťľubovoľnýelektrickýspotrebič, obehovéčerpadlo čielektrickýbojler.

     Pokiaľ sa užívateľ v budúcnosti rozhodne systém rozšíriť o ovládanie cez internet, alebo o iné komponenty regulácia kúrenia z rady MAX!, stačí komponenty iba vzájomne spárovať a všetko bude fungovať.

     Na ovládanie kúrenia výrobca doporučuje nasledujúce tri typy riešení (konfigurácie):

     1.Riešenie ovládaním radiátora

     U tohto typu regulácie teploty je možné použiť až 2 programovateľné hlavice MAX!+ a až 3 bezdrôtové okenné kontakty .Viď.nasledujúci obrázok.

     Hlavicu MAX!+ možno programovať pomocou jej tlačidiel priamo na radiátore a možno ich spárovať z bezdrôtovýmiokennými kontakty na dosiahnutie dodatočných úspor na vykurovanie.Okenné kontakty je možné spárovať s jednou, alebo aj oboma termostatickými hlavicami.

     2. Riešenie ovládaním miestnosti

     Táto konfigurácia umožňuje v rámci miestnosti vytvoriť semi-centrálne (zónové) ovládanie.V každej miestnosti sa pri tejto konfigurácii regulácie kúrenia môže použiť jeden nástenný termostat eq-3 MAX!+ , ďalej až 8 bezdrôtových termostatických hlavíc eq-3 MAX!+ a až 8 bezdrôtových okenných kontaktov eQ-3 MAX! .

     Nastavovanie teplôt sa potom deje cez nástenný termostat, kedy všetky termostatické hlavice v rámci jednej miestnosti regulujú (kúri) na jeden spoločný program.Ich ovládanie tak prevezme nástenný termostat.Zaznamená-li, ktorýkoľvek z okenných kontaktov otvorenie okna, dôjde k okamžitému uzavretiu vykurovacieho okruhu (hlavica zaškrtí radiátory) v danej miestnosti.


     3.Riešenie ovládaním celého bytu / domu

     Najlepšou voľbou ako naplno využiť možnosť regulačného systému eQ-3 MAX!je konfigurácia zónové (centrálne) regulácie kúrenia celého objektu.Systém obsahuje centrálnu jednotku s pripojením na internet, takže celý objekt je možné ovládať z jedného miesta, alebo odkiaľkoľvek cez internet alebo miestnu sieť.

     Celkovo môže byť ovládané až 50 bezdrôtových komponentov v až 20tich miestnostiach.Z toho až 4 Eco tlačidla eQ-3 MAX! .V každej miestnosti potom až 8 bezdrôtových termostatických hlavíc eQ-3 MAX! alebo hlavíc eQ-3 MAX!+ , až 8 okenných kontaktov eQ-3 MAX! a 1 nástenný termostat eQ-3 MAX! alebo termostat eQ-3 MAX!+ .

     Ukážkové video systému eq-3 MAX

      

     Copyright © Chytré elektro s.r.o.
      
     Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.