Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.
slovak czech
 
Podporuje mojeID

TOVAR V AKCII

cena 12 196,42 €
NIE JE SKLADOM
cena 218,16 €
NIE JE SKLADOM
cena 373,01 €
NIE JE SKLADOM

ANKETA

Ako ste sa o nás dozvedeli?

google.sk 25% zoznam.sk 26% vyhľadávače cien 26% iným spôsobom 24%

Chytré sušiaky uterákov, na bielizeň a utierky

.


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

cena 4,49 €

SKLADOM
novinka
novinka


top produkt


akcia
top produkt
akcia
top produkt

Mimoriadne praktické výrobky, ktoré sa hodia do väčšiny interiérov. V ponuke máme tri typy sušiakov, s ktorými ľahko usušíte svoj ??uterák, bielizeň alebo utierku.

1. Sušiaky na rebríkový radiátor do kúpeľne


2. Sušiaky na doskový radiátor

3. Sušiaky na liatinový radiátor

4. Sušiaky na stenu

 

Sušiaky odporúčame kombinovať s digitálnymi termostatickými hlavicami. V kúpeľni je totiž potreba kúriť najmä pri kúpaní a chvíľu po tej na osušenie uterákov. Tieto chytré hlavice Vám zabezpečí úsporné kúrenie len vtedy, keď je to potrebné. Zvyšok času potom hlavice šetrí energiu a tým aj Vaše peniaze.

Katalóg sušiakov pre rebríkové radiátory na stiahnutie tu: susiaky.pdf
Princíp sušiaku je prihlásený k ochrane úžitkovým vzorom.

Nami predávané výrobky sú vyrobené z kovových profilov. Sušiaky zvárané pevnostnými zvarmi z trubiek s priemerom 16 mm s hrúbkou steny 1,2 mm. Podpery ohýbané z kruhového drôtu o priemere 5 mm. Úpinky tvarované z pásoviny hrúbky 3 mm a šírky 12 až 20 mm podľa veľkosti sušiaku.Tolerancia dĺžky všetkých typov sušiakov je +0 cm, -1 cm.

Základná povrchová úprava je lesklá biela. Inej farby alebo povrchovú úpravu s dezénom, ktorý znižuje kĺzanie a padanie bielizne, je možné dodať individuálne po dohovore e-mailom (napíšte do poznámky k objednávke). Pastelové farby a dezén sú bez príplatku, metalické farby s príplatkom 50,-Sk. Úpinky sušiakov a doplnkové výrobky sú biele a lesklé. Lak sa nanáša elektrostatickým práškovaním s následným tepelným natavením na výrobok.

Spojovací materiál dodávame s antikoróznou povrchovou úpravou. Výrobky aj ich obaly sú recyklovateľné a nezaťažujú životné prostredie.