Homematic IP Nástenný diaľkový ovládač - HmIP-WRCC2

Kód: HMIP-WRCC2
Neohodnotené
Značka: eQ-3 AG
35 €
Skladom (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2022
Možnosti doručenia
Programovatelný, bezdrátový Nástěnný dálkový ovladač (HmIP-WRCC2) je součástí systému chytré domácnosti Homematic IP. Dvě tlačítka pro manuální ovládání zařízení nebo vzdálené řízení systémových funkcí chytré domácnosti. Zařízení může ovládat osvětlení, rolety, žaluzie, garážová vrata atd.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nástenný diaľkový ovládač HmIP-WRCC2

Homematic IP predstavuje úplnú revolúciu v oblasti Smart Home, prináša vám bezkompromisnú nemeckú kvalitu, komplexné riešenie a širokú modularitu vrátane portfólia výrobkov určených na automatizáciu, zabezpečenie a ochranu objektov.

Programovateľný, bezdrôtový Nástenný diaľkový ovládač (HmIP-WRCC2) je súčasťou systému múdrej domácnosti Homematic IP.
Dve tlačidlá pre manuálne ovládanie zariadenia alebo vzdialené riadenie systémových funkcií múdrej domácnosti. Zariadenie môže ovládať osvetlenie, rolety, žalúzie, garážové vráta atď.


Použitie

Obzvlášť plochý Nástenný diaľkový ovládač (HmIP-WRCC2), s hrúbkou iba 12 mm, ponúka možnosti flexibilnej inštalácie a širokú modularitu využitia. Stlačením jedného z tlačidiel poskytuje ovládač pestrú škálu riešení od jednoduchých príkazov až po zložité scenáre riadenia múdrej domácnosti. Vďaka batériovej prevádzke je možné ovládač nenápadne voľne umiestniť alebo nainštalovať na požadované miesto.


Funkcie

Inteligentný diaľkový ovládač poskytuje dve tlačidlá, ktoré dokážu rozlíšiť medzi dlhým a krátkym stlačením. To umožňuje napríklad zapínať alebo vypínať svetelné zdroje alebo aktivovať či deaktivovať EKO režim vykurovania.

Jednotlivé tlačidlá sa dajú prostredníctvom mobilnej aplikácie Homematic IP prispôsobiť vašim individuálnym potrebám. V závislosti na priradenom programe môže každé z tlačidiel ovládať viacero zariadení a funkcií múdrej domácnosti Homematic IP. Každé tlačidlo je možné nezávisle na sebe samostatne konfigurovať a tak pohodlne ovládať už pripojené (naprogramované) zariadenia.


Systémová prevádzka

Prepojenie Nástenného diaľkového ovládača (HmIP-WRCC2) s Centrálnou jednotkou (HmIP-HAP) ponúka pohodlné nastavenie a ovládanie komplexného systému múdrej domácnosti Homematic IP pomocou intuitívnej aplikácie (pre Android a iOS v CZ) určenej pre múdre telefóny a zariadenia. Mobilná aplikácia umožňuje okamžitú reakciu na správy a upozornenia zo systému vašej múdrej domácnosti a spája všetky zariadenia Homematic IP prostredníctvom bezplatného, neobmedzeného cloudu, ten umožňuje nastavenie a riadenie systému odkiaľkoľvek na svete, prenos dôležitých informácií, aktualizáciu softvéru a firmvéru zariadení, odovzdáva konfiguračné a prevádzkové príkazy z aplikácie Homematic IP smerom k jednotlivým zariadeniam múdrej domácnosti.


Unikátne riešenie

Pri vytváraní profilov a scenárov, môžete zohľadniť všetky vaše potreby z hľadiska požiadaviek na zabezpečenie objektu, automatizáciu, vykurovanie, a celý rad ďalších kritérií v závislosti na vašich prioritách.


Hlasové ovládanie

Systém múdrej domácnosti Homematic IP, ktorého sú nástenné diaľkové ovládače súčasťou, podporuje hlasové ovládanie a komunikáciu s Google Assistant a Amazon Alexa. Pre bezpečnú, stabilnú a spoľahlivú komunikáciu disponuje systém medzi jednotlivými zariadeniami vlastnou unikátnou rádiovou technológiou.


Napájanie

Konštrukcia plochého dizajnu využíva dva gombíkové batériové články LR44, ktoré aj napriek svojim veľmi malým rozmerom, dokážu dodať dostatok energie na prevádzku zariadenia po dobu až 4 rokov.


Jednoduchá montáž

Bezdrôtová komunikácia a batériová prevádzka ponúka možnosť jednoduchej inštalácie bez potreby kabeláže. To znamená, že nástenný ovládač je možné umiestniť k štandardnej zápustnej krabici pod omietku alebo umiestniť voľne kdekoľvek. Uchytenie pomocou montážneho materiálu (hmoždinky, skrutky) alebo fixácia pomocou dodávaných lepiacich pásikov.
Nástenný diaľkový ovládač (HmIP-WRCC2) je možné pripnúť do Stojančeka batériových komponentov 55 mm (HmIP-DS55) alebo prevádzkovať aj bez batérií v kombinácii s Napájacím zdrojom batériových komponentov 55 mm (HmIP-BPS-2) pre zápustnú montáž.


Široký rozsah využitia

Ideálny pre všestranné použitie v domácnostiach, kanceláriách, firmách, zdravotníckych zariadeniach atď.


Funkcie:

 • Dve programovateľné tlačidlá
 • Vytváranie scenárov
 • Bezdrôtová komunikácia cez šifrovaný protokol
 • Podpora Home Connect Plus


Obsah balenia:

 • 1x Nástenný diaľkový ovládač
 • 1x držiak na stenu
 • 2x alkalická LR44 batéria
 • montážny materiál
 • slovenský návod


Parametre:

 • Rad: Homematic IP
 • Autonómne: nie (vyžaduje Centrálnu jednotku HmIP-HAP alebo Riadiacu jednotku HmIP-CCU3)
 • Napájací zdroj: 2x 1,5V LR44
 • Životnosť batérie: 3 roky (obvykle)
 • Stupeň krytia: IP20
 • Prevádzková teplota: 5 až 35 °C
 • Rozmery (Š x V x H): 86 x 86 x 12 mm
 • Rozmery balenia: 122 x 112 x 48 mm
 • Hmotnosť: 44g (vrátane batérií)
 • Hmotnosť vrátane obalu: 141,4g
 • Pracovná frekvencia: 868,0 - 868,6 MHz, 869,4 - 869,65 MHz
 • Bezdrôtový dosah (v otvorenom priestore): 250m


Viac informácií nájdete na Safehome-matic.

Dodatočné parametre

Kategória: Vykurovanie a ovládanie klimatizácie
Záruka: 24 mesiacov (IČO 24 mesiacov)
Hmotnosť: 0.14 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: