Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.
slovak czech
 
Podporuje mojeID

NAJPREDÁVANEJŠÍ

ANKETA

Ako ste sa o nás dozvedeli?

google.sk 25% zoznam.sk 26% vyhľadávače cien 26% iným spôsobom 24%

O NÁS
O nás

Chytré elektro s.r.o. je mladá a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Pôsobíme najmä na Českom a Slovenskom trhu. Naším hlavným cieľom je spokojný zákazník, ktorý nákupom u nás ušetrí. Hlavný dôraz je kladený na spokojnosť zákazníka, čomu zodpovedajú od samého počiatku výborné recenzie na nezávislých porovnávacích portáloch. Našu činnosť možno v skratke rozdeliť do týchto sektorov.

Obchodná činnosť

Sme internetový obchod so zameraním na koncového zákazníka. Na vlastných aj externých skladoch máme aktuálne už viac ako 50 000 položiek z kategórie "elektro" a produktov stále pribúda. Všetky tieto položky sú k dispozícii online a je možné ich z pohodlia doma ľahko objednať.

Servisná činnosť

Prevádzkujeme autorizovaný záručný i pozáručný servis značky Xiaomi a to v Českej a Slovenské republike.

Adresa autorizovaného servisného strediska pre ČR:

Chytré elektro s.r.o.
Vacenovice 305
696 06, Vacenovice, Česká republika

Adresa autorizovaného servisného strediska pre SR:

Chytré elektro s.r.o.
PO BOX 41
909 01, Skalica, Slovenská republika

Ďalej vykonávame profesionálný záručný aj pozáručný servis elektroniky, najmä mobilných telefónov značky Xiaomi. Viac informácií o cenách opráv telefónov Xioami nájdete v cenníku tu.

 

Montáže / inštalácie / úspory

Dlhodobo sa zaoberáme úsporami v domácnostiach, firmách i verejných budovách. Úspora sa netýka len nákupu, kedy zákazník ušetrí na nízkej nákupnej cene, ale je zakorenená už v samotnom ponúkanom sortimente. Našimi dominantnými produkty sú tie, ktoré zákazníkove šetria náklady alebo čas. Za zmienku stojí úsporné svetelné LED produktyklimatizácietepelné čerpadlá , chytré elektro-inštalácie, chytré regulácie vykurovania a chladenia a dalšie.

  • Sme autorizovaným montážnym partnerom spoločnosti Danfoss na domácu automatizáciu Danfoss Link
  • Sme certifikovaným montážnym partnerom spoločnosti Jablotron na elektronické zabezpečovacie systémy (alarmy) Jablotron 100.

 

Verejné obstarávanie

Sme úspešným a spoľahlivým dodávateľom materiálov a služieb pri verejnom obstarávaní malého a stredného rozsahu.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV