Xiaomi Electric Scooter 3 Lite NE Biely

Kód: 5650
349 € / ks
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchla jazda a ľahké stúpanie

Tenší rám kolobežky poskytuje rovnako silný výkon, pri menšom namáhaní kolobežky, čo dáva kolobežke vyššiu rýchlosť a schopnosť lepšie stúpať. Všetko pre stabilné a ešte ľahšie cestovanie.

Schopnosť jazdy hore kopcom až 14%

Maximálna rýchlosť 20 km/h

Menovitý výkon 300W3 voliteľné nastavenia rýchlosti, pre rôzne potreby jazdy

Prepínajte medzi 3 režimami jazdy – chôdza, štandard a šport, aby ste dosiahli či už vyššiu rýchlosť jazdy alebo predĺžili výdrž batérie.

Chôdza 6km/h

Štandard 15km/h

Šport 20km/hVysoko kvalitná lítiová batéria, dojazd až 20 km

Vysokokvalitná lítiová batéria prešla 36 náročnými testami a pri plnom nabití má dojazd 20 km, čo bez problémov postačí pre cestovanie na krátke vzdialenosti. BMS zároveň poskytuje inteligentnú ochranu batérie.Vysoko pevný materiál z hliníkovej zliatiny je ľahký a ľahko prenosný

Kolobežka, navrhnutá pre mladých ľudí, ktorí vyznávajú rýchly životný štýl. Je vyrobená z ľahkej, vysokopevnostnej hliníkovej zliatiny, vďaka čomu je ľahšia, ľahšie sa zdvíha a pohodlnejšie prenáša na cestách.Výrazne zlepšená viditeľnosť displeja pri jazde

Predefinované používateľské rozhranie s výraznejšími informačnými oblasťami, zvýraznenými informáciami o rýchlosti a stave batérie. Prístrojový panel je teraz oveľa ľahšie čitateľný aj pri jazde na hrboľatých cestách.Domovská stránka vie teraz zobrazovať údaje o jazde, históriu posledných jázd a upozornenia na chyby kolobežky.