Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Black Robotický vysávač s mopom

Kód: EWD-VC-XMI-RVM2-PRO--BLK
Značka: XIAOMI
339 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.12.2022
Možnosti doručenia

Robotický vysávač pre upratovanie vašich podláh – vysáva a vytiera. Kamera TOF, navigácia VSLAM, sací výkon 3000Pa, uprace až 250 m2, automatické dobíjanie. Nádoba na prach 550 ml, na vodu 250 ml. Aplikácia Mi Home. Výkon 40W. Až 180 minút upratovania na jedno nabitie. Senzor schodov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotický vysávač pre upratovanie vašich podláh – vysáva a vytiera. Kamera TOF, navigácia VSLAM, sací výkon 3000Pa, uprace až 250 m2, automatické dobíjanie. Nádoba na prach 550 ml, na vodu 250 ml. Aplikácia Mi Home. Výkon 40W. Až 180 minút upratovania na jedno nabitie. Senzor schodov.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+

Užite si čistotu bez námahy. O vaše podlahy sa postará robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro +, ktorý nielen že vysáva, ale aj vytiera. Tak vyhoďte nohy hore a nechajte ho, nech sa postará za vás.

 • Technológia S-cross 3D
 • Predná TOF kamera
 • 3D vizuálna navigácie VSLAM
 • Inteligentné mapovanie
 • Silné sanie 3000 Pa
 • Až 180 minút prevádzky

Vyhne sa prekážkam a nárazom

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro + je vybavený 3D technológiou TOF, ktorá zaistí identifikáciu prekážky, zmeranie, v akej je vzdialenosti a výpočet priestoru pre vyhnutie sa vysávača. Táto technológia vám prinesie úplne nový zážitok z inteligentného čistenia. Vysávač prostredníctvom senzorickej úrovne fotónu detekuje každú prekážku, či už sa jedná o papuče na podlahe, káble alebo kvetináč. Predná TOF kamera a vysoko presný senzor potom spolupracujú pri meraní a výpočtu – kontrolujú, či je priestor dostatočne široký, aby mohol vysávač prejsť. Ak nie, vysávač pred prekážkou automaticky zmení smer.

Nestratí sa

VSLAM navigácia je vybavená senzorom TOF a predstavuje napodobňovanie algoritmu neurálnej siete. Zlepšuje tiež inteligenciu a presnosť merania v reálnom čase, plánovanie trás a správu máp.

Upratujte inteligentne 

Robotický vysávač dokáže automaticky rozpoznať váš domov – všetky podrobnosti vytvorených máp, ako je napríklad ohraničenie miestností, môžete kontrolovať a spravovať z mobilného telefónu a aplikácie Mi Home. Nebojte sa nastaviť poradie upratovania, označiť kľúčové oblasti, vytvoriť virtuálne steny, vyčistiť len určité miestnosti atď. Nastavením virtuálnej steny zamedzíte upratovanie v určitej oblasti. Zabránite tak napríklad mokrému čisteniu kobercov.

Dokonalé prevedenie

Vysávač je vybavený úplne novou sacou a čistiacou maticou, čo zaručuje kompletné a efektívne čistenie. Vysoko výkonný striedavý motor poskytuje stabilné a silné sanie. Vďaka zákazkovým čistiacim nástrojom Robot Vacuum Cleaner okamžite odstráni prach a nečistoty skryté v štrbinách v podlahe. Vďaka vstavanej batérii s kapacitou 5200 mAh môže robot pracovať až 180 minút v štandardnom režime a vyčistí až 240 ㎡. Podporuje aj diaľkové ovládanie, ktoré je pre vás pohodlnejšie a jednoduchšie.

Vytiera

Robot je vybavený inteligentným elektronickým ovládaním nádrže na vodu s objemom 250 ml. Robot automaticky kontroluje množstvo vody, ktoré spotrebuje pri čistení. Podlaha je tak chránená, rovnomerne čistená bez netesností a odkvapkávania. Plne naplnená nádržka na vodu zabezpečuje 160 m2 mokrého čistenia.

Kľúčové vlastnosti

Robotický vysávač pre upratovanie vašich podláh – vysáva a vytiera. Kamera TOF, navigácia VSLAM, sací výkon 3000Pa, uprace až 250 m2, automatické dobíjanie. Nádoba na prach 550 ml, na vodu 250 ml. Aplikácia Mi Home. Výkon 40W. Až 180 minút upratovania na jedno nabitie. Senzor schodov, vizuálna navigácia, infračervený snímač spomalenia, senzor prekážok, optický senzor. Technológia 3D S-cross.

 • Konektivita: Wi-Fi, Mi Home aplikácia pre Android aj iOS
 • Ďalšie vlastnosti: Sací výkon: 3000 Pa, výkon 40W, 3D VSLAM vizuálna navigácia, mopovania, elektronicky riadeny prietok vody, SW virtuálne steny
 • Rozmery: 353 x 350 x 81.5 mm
 • Hmotnosť: 4 kg
 • Batéria: 5200 mAh - až 180 minút prevádzky, cca 250m2
 • Materiál: ABS

Dodatočné parametre

Kategória: Robotické vysávače
Záruka: 24 mesiacov (IČO 24)
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: