Xiaomi Smart Pet Fountain EU

Kód: 5408
Značka: XIAOMI
69 € / ks
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia

Vďaka štvorstupňovému účinnému filtrovaniu sú jemné častice, chlpy a zvyškový chlór vrátane iónov Ca a Mg, ktoré spôsobujú obličkové kamene, účinne zachytené a filtrované. Tým sa zabezpečí zdravá a chutná voda, ktorú domáce zvieratá budú obľubovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

24-hodinová zdravá starostlivosť o vodu pre Vášho domáceho miláčika.
Cirkulujúci vodný prameň | 4-stupňové filtrovanie | Tichý chod | Prepojenie so smart domácnosťou

Cirkulujúca voda je prirodzenou voľbou pre domáce zvieratá.
Tečúca voda predstavuje čistý a spoľahlivý zdroj vody pre drobné zvieratá. Pitie nedostatočného množstva vody, alebo nečistej vody môže mať vážne negatívne účinky na zdravie obličiek a močových ciest domácich zvierat.

Vodný prameň s cirkuláciou kyslíka
Zabezpečte svojím zvieratám dostatok vody, aby sa vyhli chorobám. Picia fontána Xiaomi Smart Pet Fountain simuluje horský potok pomocou kruhového vodného prúdu, ktorý ponúka okysličenú tečúcu vodu, ktorá zodpovedá prírodzenému zdroju vody pre domácich miláčikov a zvyšuje ich záujem o pitnú vodu.

Štvornásobné filtrovanie... voda, ktorú domáce zvieratá budú chcieť piť.
Vďaka štvorstupňovému účinnému filtrovaniu sú jemné častice, chlpy a zvyškový chlór vrátane iónov Ca a Mg, ktoré spôsobujú obličkové kamene, účinne zachytené a filtrované. Tým sa zabezpečí zdravá a chutná voda, ktorú domáce zvieratá budú obľubovať.

Systém stlmenia zvuku, tichší prúd vody pre lepší spánok
Výška fontány bola opakovane testovaná, aby sa zabránilo špliechajúcemu zvuku pri napájaní sa domáceho maznáčika. Odvádzanie vody je navrhnuté pre pomalé a tiché prúdenie, zatiaľ čo horné čerpadlo môže znížiť svoju rezonanciu. Prevádzkový hluk je riadený v rámci 30 Db*. Trojstupňové stíšenie Vám prinesie naozaj tiché prostredie.

Diaľkové ovládanie aplikáciou Mi Home, včasné pripomenutia údržby!
Vďaka spárovaniu s aplikáciou Mi Home/Xiaomi Home môžete do telefónu dostať pripomienku vždy, keď je potrebné doplniť vodu, vyčistiť fontánu, prípadne vymeniť filter. Klepnutím na funkčné tlačidlo alebo pomocou aplikácie prepínate medzi rôznymi režimami na každodenné použitie.

Jednoduchý svetelný ukazateľ pre zisťovanie stavu v reálnom čase
Svetlá poskytujú intuitívne a ľahko zrozumiteľné indikácie, zatiaľ čo priehľadné okienko umožňuje sledovanie hladiny vody v reálnom čase. V prípade nedostatku vody vám aplikácia Mi Home/Xiaomi Home a červený indikátor hladiny vody na fontáne pripomenú, že treba doplniť vodu.

Zdvihnite rukoväť pre automatické vypnutie a jednoduché dopĺňanie vody
Zdvihnutím rukoväte sa fontána automaticky vypne, aby ste mohli doplniť alebo vymeniť vodu. Fontána obnoví prevádzku po opätovnom nasadení veka.

Efektívne riešenie proti blokovaniu prúdu spôsobenému vlasmi pre plynulejšie dávkovanie vody
Nahromadené vlasy môžu spôsobiť upchatie vodného čerpadla. Filter má delený dizajn a magnetické levitujúce lopatky ventilátora, ktoré sa ľahko odpoja pre pravidelné čistenie, čo účinne zaisťuje vysokú kvalitu vody pre domáce zvieratá.

Zjednodušený dizajn prináša oddelené elektrické a vodné okruhy.
Jednoduché čistenie bez starostí. Napájací obvod je skrytý a oddelený od vodného okruhu, takže nádrž možno ľahko a bez námahy vyčistiť. Konkrétne kroky čistenia nájdete v tipoch na čistenie v návode na použitie.

Vyrobené z materiálov určených na styk s potravinami
Zaručená kvalita pri každom dúšku.

Objem nádržky na vodu 2l.
Cestujte bezstarostne s vedomím, že o potrebnú vodu pre Vášho domáceho maznáčika je postarané.

Dôkladné a premyslené bezpečnostné detaily
Inteligentné vypnutie na zabránenie chodu naprázdno, nylonový opletený napájací kábel proti prehryzeniu, protišmyková podložka a indikátor režimu, ktorý možno vypnúť prostredníctvom aplikácie Mi Home/Xiaomi Home

 

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

  • Objem nádobky na vodu 2 litre
  • Prevádzková teplota od 4 do 40°C
  • Prevádzková vlhkosť od 10 do 90%
  • Dĺžka napájacieho kábla 1.5 metra
  • Rozmery 191 x 191 x 177 mm

OBSAH BALENIA:

  • Xiaomi Smart Pet Fountain
  • dokumentácia

Dodatočné parametre

Kategória: Misky a fontány
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Farba: Biela

Xiaomi Smart Pet Fountain

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: