Dodanie produktov

Aby sme vám poskytli ešte väčšie pohodlie, väčšinu tovaru, ktorý si objednáte do 13.00, doručujeme nasledujúci pracovný deň. Veríme, že táto kombinácia rýchlosti, spoľahlivosti a flexibility prispieva k tomu, aby ste si nákup na ChytreElektro.sk užívali naplno. Ďakujeme za váš výber a tešíme sa, že vám môžeme poskytnúť jedinečný zážitok pri doručovaní vašich chytrých produktov!

  1. Slovak Parcel Service (SPS) – Spoľahlivá cesta k vašim dverám

Pre zákazníkov, ktorí si vážia rýchlosť a spoľahlivosť, ponúkame možnosť doručenia prostredníctvom renomovanej spoločnosti SPS. Balíky doručované touto firmou majú rýchly a spoľahlivý priebeh, a vďaka špičkovému sledovaciemu systému SPS môžete vždy vedieť, kde sa vaša zásielka nachádza.

  1. Packeta Výdejné Miesta – flexibilita na dosah ruky

Pre tých, ktorí preferujú osobné vyzdvihnutie a flexibilitu v čase, ponúkame možnosť doručenia prostredníctvom výdejných miest od spoločnosti Packeta. Je to jednoduchý a pohodlný spôsob, ako si prevziať svoje objednávky blízko vášho domova alebo na ceste do práce. Tým vám poskytujeme maximálnu flexibilitu a šetríme váš čas.

  1. Packeta Z-Boxy – budúcnosť doručovania priamo k vám

Pre tých, ktorí hľadajú inovatívny spôsob doručovania, máme pre vás možnosť využitia Packeta Z-Boxov. Tieto samoobslužné schránky sú umiestnené na strategických miestach, a vy si môžete svoj balíček vyzdvihnúť kedykoľvek vám to vyhovuje. Je to nielen efektívny spôsob doručovania, ale aj inovatívny a šetrný k životnému prostrediu.