Xiaomi Mi Tv Stick

Kód: EWD-XMI-TVSTICK
Tip
Značka: XIAOMI
50 € / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
9.6.2023
Možnosti doručenia

Xiaomi Mi TV Stick - prenosný diaľkový Bluetooth ovládač. Získajte nadštandardný zvuk a ovládanie pomocou Google Assistent.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo ponúka Xiaomi Mi TV Stick?

Prenosný ovládač s technológiu Android TV 9.0

Podpora hlasového vyhľadávania, ovládanie pomocou Google Assistent

 Priestorový zvuk Dolby & DTS

 Vstavaný Chromecast

 

Ľahký a prenosný

Pri hmotnosti menej ako 30g je dostatočne malý, aby sa zmestil napríklad do vrecka, takže do pribalíte naozaj kdekoľvek. Na televízor ho pripojíte pomocou Blootooth alebo cez HDMI port s ktorým ho premeníte na inteligentný ovládač. Xiaomi Mi TV Stick funguje s Android TV 9.0 ktorý podporuje hlasové vyhľadávanie a spojí vás so svetom rôzneho obsahu. Pozerajte obľúbené televízne programy, hrajte hry, sledujte správy alebo prepnite na rádio. Mi TV Stick dokáže tiež generovať videá na základe vašich osobných preferencií YouTube a Google Play.

Pomocník menom Google Assistant

Už žiadne písanie! Stačí stlačiť tlačidlo mikrofónu na diaľkovom ovládači a rýchlo vychľadáte to, čo potrebujete. Je jedno ži chcete vidieť sieriál, počuť obľúbenú pesničku, alebo sa dozvedieť predpoveď počasia. Ďalšou vychytávkou je vstavaný Chromecast s ktorým môžete ľahko prenášať videá a iný obsah z telefónu, tabletu či notebooku priamo na teletíznu obrazovku v rozlíšení 1080p.

 

Špičkový zvuk

Mi TV Stick podporuje multikanálové zvukové kódovanie HD DTS. Výsledkom toho je plynulejší, dynamický a realistickejší priestorový zvuk počas prehrávania ultra HD videa. 

Balenie obsahuje

Mi TV Stick

• Adaptér

Manuál

Dodatočné parametre

Kategória: Multimediálne centrá
Záruka: 24 mesiacov (IČO 24)